Serdar Coşgun'un yorumuyla türküler yeniden ilham kazanacak

Vardım hint eline türküsünü yorumlayarak müzik piyasasına yeni bir nefes getiren sanatçı Serdar Coşgun, seslendirdiği türkünün kaydını YouTube kanalında yayınladı.

Vardım Hint Eline” türküsünü yorumlayarak müzik piyasasına yeni bir nefes getiren sanatçı Serdar Coşgun, seslendirdiği türkünün kaydını YouTube kanalında yayınladı.

Küçük yaşlardan itibaren müziğe olan ilgisi ve sevgisini profesyonel olarak devam ettirme ilhamı ile müzik piyasasına giriş yapan sanatçı Serdar Coşgun, “Vardım Hint Eline” türküsünü yeniden yorumlayarak müzikseverlerle buluşturdu. Saz, bağlama, cura, kanun ve ney gibi enstrümanları kullanan sanatçının yeni bir yorum kattığı Erzincan yöresine ait türkü büyük ilgi gördü.

Daha önce Vuslat dizisinde Kadir Doğulu ile “Zahit Bizi Tan Eyleme” isimli eseri yorumlayan Serdar Coşgun’a “Vardım Hint Eline” türküsünde Kadir Doğulu bendir çalarak destek verdi.

“Vardım Hint Eline” türküsü ile Erzincan’ın ezgisini dinleyenlerle buluşturan Coşgun, yeniden yorumlayacağı ve prodüktörlüğünü Kadir Doğulu’nun yaptığı türkülerini temmuz ayı içerisinde Alim Yapım etiketiyle tüm dijital platformlarda dinleyicisiyle buluşturacak.

Hibya Haber Ajansı

Okunma